W trakcie remontu łazienki nie skupiajmy się tylko na kafelkach, kranach i urządzeniach sanitarnych. Jeśli mamy w niej stary piecyk gazowy - powinniśmy wymienić go na nowy. Napewno będzie ekonomiczniej, bezpieczniej oraz ładniej.

Optymiści z branży sanitarnej szacują, że Polacy modernizują swoje łazienki co 7-10 lat, realiści podają, że co 15, a nawet 20 lat.

Dwudziestoletni piecyk gazowy (podgrzewacz wody) należy na pewno wymienić na nowy. Nowe urządzenie będzie nie tylko ładniejsze i bezpieczniejsze w działaniu, ale przede wszystkim sprawniejsze (oszczędniejsze), co oznacza dla nas mniejsze rachunki za energię gazową.

Demontaż starego i podłączenie nowego piecyka należy zlecić tylko fachowcowi z odpowiednimi uprawnieniami gazowymi. Podczas eksploatacji urządzenia, pamiętajmy o okresowych przeglądach, zgodnie z przepisami przynajmniej raz w roku. Firma Green Line Polska-Rafał Mazur ma uprawnienia SEP energetyczne gazownicze E-eksploatacja oraz D-dozór. Jeżeli będą Państwo mieli życzenie wymienić swój piecyk gazowy w remontowanej łazience na nowy, służę pomocą.